صفحه اصلی > فراخوان جشنواره
در راستای فرهنگ سازی و استفاده از دستاوردهاي تجارت الکترونیک در اقتصاد کشور، معرفي كسب و كارهاي نوين و تقدیر از فعالان کسب و کارهای اینترنتی، اولین جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی در دی و بهمن ماه سالجاری برگزار می گردد.

مخاطبین
جشنواره در 2 بخش فروشندگان کالا یا خدمات و مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک برگزار خواهد شد.

انواع کسب و کارهای اینترنتی شامل :
فروشگاه های کتاب، لوازم خانگی، کالای دیجیتال، کامپیوتر و قطعات، محصولات فرهنگی، مواد غذایی، پوشاک، هدایا، جذب تبلیغات، هاست و دامنه، سایت های رزرواسیون محل اقامت و بلیط، فروشندگان خدمات بیمه، کالاهای خاص، فروشندگان خودرو و قطعات و ....
مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک :
بانکها، شرکتهای خدمات تجارت الکترونیک، شرکتهای کارگزار پست، شرکتهای حمل ونقل، طراحان وبسایت، فروشگاه سازان و ....

معیارها
رقابتهای این دوره از جشنواره در 2 بخش فروشندگان کالا یا خدمات و مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک برگزار خواهد شد.
داوری بخش فروشندگان کالا و خدمات در 2 مرحله انجام خواهد شد. بخش اول داوری با ارزیابی معیارهای مندرج در همین سایت صورت خواهد گرفت و در صورت موفقیت در این مرحله به دور بعد رقابت ها راه پیدا خواهد نمود. معیارهای مرحله دوم شامل رعایت موارد اختیاری می باشد که موجب سهولت خرید، احترام به مشتریان، ارائه امکانات ویژه و ... می گردد. سایت هایی که فقط موفق به گذراندن مرحله اول داوری شده و در مرحله دوم امتیاز لازم را کسب ننمایند، مشمول دریافت دیپلم افتخار جشنواره خواهند شد و در صورت ارائه مدارک لازم می توانند با مراجعه به وزارت بازرگانی به سهولت مجوز موقت فعالیت کسب و کار خود را دریافت نمایند.
جهت اطلاع از معیارهای ارزیابی کلیک کنید

مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک
همچنین رقابت مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک در یک مرحله بوده و معیارهای مورد ارزیابی همان موارد اختیاری که برخی از موارد در بالا ذکر شد، می باشد. ضمناً امکان استفاده از نظرات کارشناسان جشنواره برای 2 مرتبه در طول جشنواره برای هر وبسایت پیش بینی شده است.

داوری
داوری رقابت های جشنواره بر عهده مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی می باشد.

برترین ها
پس از مرحله داوری، منتخبین برتر هر کسب و کار در 3 رتبه اول تا سوم معرفی     می گردند. همچنین برترین های هر بخش با هم به رقابت پرداخته و برگزیدگان به عنوان برترین برترین های جشنواره انتخاب و معرفی خواهند شد. ضمناً سایتهایی که موفق به اخذ امتیاز لازم در مرحله اول رقابت ها شده و در مرحله دوم امتیاز لازم را کسب ننموده اند صاحب دیپلم افتخار جشنواره خواهند شد.

ثبت نام
هزینه ثبت نام جهت حضور در جشنواره 2.000.000 ریال می باشد که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و پرداخت وجه به صورت آنلاین از تاریخ 89/09/14 با مراجعه به همین پایگاه اقدام و یا پس از واریز مبلغ ثبت نام به شماره حساب 0325790953008 بانک صادرات بنام موسسه شهروند سالم، فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام را به شماره نمابر 22027156 ارسال نمایند.

ثبت نام فروشندگان کالا یا خدمات
ثبت نام مراکز ارائه خدمات تجارت الکترونیک


جشنواره
موسسه شهروند سالم مفتخر است در راستای فرهنگ سازی و استفاده از دستاورد های تجارت الکترونیک در اقتصاد کشور، معرفی کسب و کارهای نوین، ترغیب کارآفرینان جهت ورود به بازار های مجازی و ...
ادامه
ارسال پیامک
از آخرین رویداد ها مطلع شوید: