صفحه اصلی > جشنواره در مدارس
با گسترش روز افزون علم و تکنولوژی که امروزه به وضوح شاهد آن هستیم و با توجه به گسترش دنیای ارتباطات تمام سازمان ها به ویژه موسسات مالی اقتصادی و بانک ها به دنبال ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات به مشتریان خود می باشند تا از این طریق بتوانند از ابزارهای تولیدی حداکثر استفاده را نموده و ضمن رعایت اصل بی بدیل حفظ حقوق مشتری، بتوانند گوی سبقت را از رقبای خود بربایند و با بهره گیری از فناوری هایی که ساخته دست بشر است این امکان را به مشتریان خود بدهند که در عرصه اقتصادی که دارای ریسک بسیار بالایی بوده با خیال آسوده و در حداقل زمان و بدون حضور فیزیکی در یک مکان خاص به تجارت بپردازند. همچنین با استفاده از فناوری های شناخته شده، این امکان را برای مدیران و برنامه ریزان یک سیستم بوجود آورند تا با صرف هزینه های کمتر به حداکثر نتیجه مطلوب دسترسی پیدا کرده و بتوانند کارهایی را که به صورت سخت افزاری توسط عده ای افراد که به عنوان کارمند و شاغل در موسسه مالی مشغول به انجام وظیفه هستند، توسط سیستم های هوشمند انجام دهند. بنابراین باید گفت رشد و گسترش روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات، انقلابی را در ابعاد مختلف زندگی انسانها و عملکرد سازمانها ایجاد کرده است. این فناوری روشهای کارکرد و نگرش افراد، سازمانها و دولت ها را دگرگون ساخته و باعث ایجاد صنایع نوین، مشاغل جدید و خلاقیت در انجام امور شده است. ظهور پدیده هایی چون آموزش الکترونیکی، کسب و کار الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، بانکداری الکترونیک از نتایج عمده نفوذ و گسترش فناوری اطلاعات در ابعاد مختلف بوده که همین امر منجر به شکل گیری شهر الکترونیک شده، تا بتوان در بستر چنین شهری حجم وسیعی از فعالیت ها و خدمات شهری را بصورت الکترونیک ارائه نمود.
دبیرخانه جشنواره در نظر دارد در ایام برگزاری این رویداد با اعزام کارشناسان تجارت الکترونیک به مدارس مقطع دبیرستان در سطح شهر تهران اقدام به برگزاری دوره کوتاه مدت آموزش پرداخت قبوض و خرید از اینترنت نماید. مسئولان محترم مدارس می توانند جهت استفاده از برنامه فوق از طریق این سایت ثبت نام نمایند. این برنامه به صورت رایگان اجرا شده و در جهت تشویق دانش آموزان، به افرادی که در دوره های فوق شرکت نمایند کارت تخفیف 50 هزار ریالی خرید از اینترنت تقدیم می گردد.
جهت ثبت نام کلیک کنید.


جشنواره
موسسه شهروند سالم مفتخر است در راستای فرهنگ سازی و استفاده از دستاورد های تجارت الکترونیک در اقتصاد کشور، معرفی کسب و کارهای نوین، ترغیب کارآفرینان جهت ورود به بازار های مجازی و ...
ادامه
ارسال پیامک
از آخرین رویداد ها مطلع شوید: